Hüseyin Şanverdi


Açıklama: AKP Hatay listesinde 4.sırada bulunan Hüseyin Şanverdinin basın açıklaması.
Kategori: Güncel Olaylar
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2018
Geçerli Tarih: 18 Ocak 2019, 08:47
Site: Reyhanlı Şehir Rehberi
URL: http://www.reyhanli.com/haber_detay.asp?haberID=2372


K Partinin kurulduğu ilk günden bu yana bu kutlu davada Reyhanlı Kurucu İlçe Başkanlığının ardından 14 yıl Reyhanlı Belediye Başkanlığı görevi ile  Necip Milletimize hizmet etmeyi lütfeden Rabbim, bugün itibariyle 27. Dönem AK Parti Hatay Milletvekilliği Adaylığını bizlere nasip etti.

Şahsıma AK Parti Hatay Milletvekili Adaylığını tevdi eden başta Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a, Genel Merkezimizin değerli üyelerine; bugüne dek desteklerini benden esirgemeyen AK Parti Hatay Milletvekillerine, İl - İlçe Teşkilatlarımıza, bu davanın kadim neferlerine, gönül dostlarına, bu davada hizmet yarışına talip olan ve birlikte yol yürüdüğümüz AK Parti Hatay Milletvekili Aday Adaylarına, Kadirşinas Reyhanlı halkına ve aileme sonsuz şükranlarımı sunarım.

24 Haziran Cumhurbaşkanı Seçimi’nden zaferle çıkmak; Liderimiz Sayın Recep Tayip ERDOĞAN önderliğindeki Cumhur İttifakıyla birlikte Meclis çoğunluğunu elde etmek, Güçlü Bir Türkiye olarak Medeniyetler Şehri Hatay’a ve Gazi Reyhanlı’mıza hizmet etmek için sizlerle birlikte gece gündüz demeden çalışıp kapı kapı dolaşacağız. Rabbim bu kutlu yolda bizleri muvaffak ve muzaffer eylesin.

Hüseyin ŞANVERDİ

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı