ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI

FIRMA KATEGORILERI

ANKET

Sizce Suriyedeki Olaylar Abartılyor mu?
Tüm Anketler

AH SURİYE VAH SURİYE

Sait Çelik

24 Temmuz 2012, 15:15

Sait Çelik

Doksan emperyalist ve taşaron ülke “özgür Suriye ordusu”’na silah,para ve çeşitli lojistik destek vererek Şam iktidarını devirmeye çalışıyor.Dokuz aydır çatışmalar devam ediyor.

Her iki tarafta sonuca varmak için kan akıtmaktan çekinmiyor.

Masum halk kadın çocuk demeden katlediliyor.İnsanlar evinden yurdunda kaçıyor.Bütün bunlar Emperyalistler ve taşaronları için bir şey ifade etmiyor.

Amaçları Suriye’yi zayıflatarak İsrail’e Ve ABD’ye direnen  İran’ı ve Hizbullah’ı etkisizleştirmek.

 Suriye savunma bakanı ve diğer 3 güvenlik yetkilisinin öldürülmesi muhaliflere Psikolojik bir üstünlük sağladığı için saldırılarını şiddetlendirerek Suriye’nin kuzeyini kontrol altına almayı başarmışlardır.

SURİYELİ KÜRTLER ÖZERK BÖLGE KURMAK İSTİYOR.

Bu kargaşadan faydalanan PKK’nın Suriye uzantısı Kürtler de Afrin ve civarını kontrol altına aldı.

Bugün ajanslara düşen haberlere göre de Zaho dan çıkan ve Barazani tarfından eğitilen Suriyeli Kürtler “Kamşılı seni almaya geldik” sloganlarıyla ve  PKK bayrağıyla  Suriye içlerine doğru yürüyüşe geçtikleri söyleniyor.

Türkiye bütün bu olup bitenlere sırf Esad gitsin diye ses çıkartmamaktadır.Türkiye Suriye'de kendi eliyle Bir Kürt devleti kurdurmak üzere...

Bu kadar Esad kini neden acaba kraldan fazla kralcı olmak neden? Esad gitsin de ne olursa olsun mantığı Türkiye’yi PKK ile kol-kola Esad’a karşı savaşırsa hiç kimse şaşırmasın...

ANTAKYA AJAN KAYNIYOR.

CİA ajanlarının Antakya’da karargah kurdukları herkesçe malumdur.

CİA ajanları Esad sonrası Suriye’yi kontrol etmek için silaha dağıtımın bizzat yapmaktadırlar.

Hatay’ da ki Apaydın kampında yaşayan Mülteci askerlerin harcamalarını dolarla yaptıkları ve 1-2 gün savaştıktan sonra kamplarına geri döndükleri herkes tarafından gözlenmektedir.

Aynı şekilde Reyhanlıda ev tutarak barınan gündüz mülteci gece savaşçı yüzlerce insan eşofmanlarıyla ve askeri üniformalarıyla çarşıda pazarda efe-efe dolaşabilmekte hiçbir Allahın kulu ne oluyor diye soramamaktadır .Sınır köylerimizden Muhaliflere Lojistik destekler tırlarla alenen yapılıyor...Yetkililer sus pus durumda.

Hatta Hatay valisi Bab El-Hava da muhalifler tarafından yakıldığı açıkca belli olan Türk  tırların kaçakçı ve çeteler tarafından yakıldı diyerek muhalifleri savunmaya kalkışmıştır.

Suriye’nin Muhabaratı da Başta Antakya ve Reyhanlı’da olmak üzere cirit atmaktadır.

Yüzlerce CİA,MOSSAD ve Suriye ajanı Türkiye sanki muz devletiymiş gibi yetkililerin gözü önünde faaliyetin sürdürebilmektedir..Hatay ikinci dünya savaşındaki filmlere konu olan Kazablanka’ya benzedi.

.

Şu hususu iyice kafamıza sokmalıyız;Suriye’nin geleceği karanlık ve tehlikelidir.Esad kısa bir süre içinde gidici değil...Bir iç savaş durumunda Hatay’daki alevi vatandaşlarımız da olayların içine çekilme tehlikesi vardır.

Nasıl CİA MOSSAD ajanları suni kesimleri kontrol altına alıyorsa,Suriye Muhabaratı da Alevileri kontrol etmek isteyecektir.Yüz yıldır kardeşçe yaşayan bu iki halk olayların içine çekilmek istenmektedir.Türkiye ortadoğu bataklığına çekilmek istenmektedir...

Allah korusun en küçük bir kıvılcım bölgemizi cehenneme çevirir.

Bu haber 979 defa okunmu?tur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit
Yeniden Merhaba31 Ekim 2016

HABER ARA


Gelişmiş Arama

HAVA DURUMU

Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.

EN ÇOK OKUNANLAR

 
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
© 2004-2009 Tasarım, Destek ve Hosting Hizmeti:ERSA BİLİŞİM tarafından yapılmaktadır- Yazılım: Mydesign